Huggies Mayo Bebek Bezi ile Kıbrıs seyahatimizde tanışma fırsatı buldum. Tertemiz plajları görünce planımızın büyük kısmını yüzme için ayırmıştık. Gerçekten Kıbrıs bu anlamda muhteşem imkanlar sunuyor. Tek bir farkla o da deniz suyunun aşırı şekilde tuzlu olması. Hazır fırsat bulmuşken oğlumuz Salih içinde deniz ve yüzme keyfi güzel olur diye düşündük. Salih daha 14 aylık ve mayo bulamamıştık istediğimiz gibi. Kıbrıs’ta 5-6 numara ve içinde 11 adet bulunan Huggies Little Swimmers Mayo Bezi 26,90TL’ye aldım. Ürünü hem Kıbrıs’ın aşırı tuzlu denizinde hemde havuzda sorunsuz bir şekilde kullandım.

Huggies Mayo Bebek Bezi ve Salih
Huggies Mayo Bebek Bezi ve Salih

Huggies Mayo Bez Yorumları

Şimdi internete bakıyorum da Kıbrıs sadece gıda-yeme/içme değilde her anlamda pahalıymış arkadaş. Hepsiburada’da ürünün satış fiyatı 21,90TL. Yanlız gerçekten büyük kolaylık olduğunu düşünüyorum. Külot gibi kolayca giydiriyorsun ve yüzme sonrasında esnek kenarlarından kolayca yırtarak atıyorsun. Normalde bebek bezleri yapısı gereği sıvı madde ile temas ettiği durumda şişmesine rağmen bu üründe böyle birşey sözkonusu bile değil. Benim görebildiğim 2 farklı deseni var: Kayıp Balık Nemo ve Winnie the Pooh

Huggies Little Swimmers Mayo Bez ve Salih Eymen
Huggies Little Swimmers Mayo Bez ve Salih Eymen

Huggies Mayo Bebek Bezi Bedenleri

Ürünün Small(S) ve Large(L) 2 farklı modeli var. Salih şu an için Large modelini kullanıyor.

  • 3-4 Numara 7-15Kg – Paketinde 12 Adet Mayo Bez Var
  • 5-6 Numara 12-18Kg – Paketinde 11 Adet Mayo Bez Var

Kullanırken gerek anne gerekse bebekler gerçekten çok rahat ediyorlar. Havuz ve denizde kullanımı son derece rahat. Normal bezler gibi suyla şişip ağırlaşmıyor. Salih kullanım süresince ne kaka ne de çiş yapmadı. Çok başarılı bir yüzme süreci yaşadık kendisiyle 🙂 1 paket huggies mayo bez ortalama 1 haftalık tatiller için yeterli gelir diye düşünüyorum. Kullanım süresi boyunca yapışkanlarında herhangi bir gevşeme ve yıpranma olmadı ki 3 saatten fazla suda kaldığını düşünecek olursak ürün hakkını veriyor. Herkese tavsiye ederim.